| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 13:05 Заглавие: Philips-24CE4570 |
|
|
| Здравейте колеги.Проблема е че кинескопа светва 1 час след включването. ТВ. е с ТДА4580 .Електролитите на +180V, +12V и от 27краче на ТДА съм ги сменял.Като сложа 100к.ома от 12В към 26 краче на ТДА светва след около 1 минута.Съмнявам се че причината е в кинескопа, но той не е чак толкова зле. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 13:31 Заглавие: Re: Philips-24CE4570 |
|
|
| GOSHO написа: | | Здравейте колеги.Проблема е че кинескопа светва 1 час след включването. ТВ. е с ТДА4580 .Електролитите на +180V, +12V и от 27краче на ТДА съм ги сменял.Като сложа 100к.ома от 12В към 26 краче на ТДА светва след около 1 минута.Съмнявам се че причината е в кинескопа, но той не е чак толкова зле. |
Това е 100% кинескоп. Имал съм три такива случая с 24 инчови Филипса и при трите излезе от кинескопа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|