| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 9:00 Заглавие: Дъмп за TELETECH CTV 2106TXT |
|
|
Здравейте колеги, на някой да му се намира дъмп за този телевизор?
Процесор ST92195C3B1/0E0 VESTEL/T3X210 , памет 24c08. Шаси не знам, помагам на колега от Македония, само това ми е пратил  _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 9:09 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви на 2146ТХ,шаси 11АК30,най-вероятно е това.Ако не стане да види надписи по платката,шаси на Vestel е от рода на 11АК.... _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 9:12 Заглавие: |
|
|
Благодаря Дима, ще му го пратя и ще докладвам резултата _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 9:14 Заглавие: |
|
|
Изпратих за точния модел. Но 11АК30 с тоя процесор тръгва и с празна. Аз съм го пробвал тоя вариант. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 9:30 Заглавие: |
|
|
Благодаря и на Митачи _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|