| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 14:01 Заглавие: Hitachi C2557N -bin и service menu |
|
|
Колеги за това ТВ търся bin или начин за вход в сервиз.Състав:
-SAA5563PS/M3
-TDA9875
-TDA8843
-TDA9800
ТВ-то е внос от Англия - няма звук и е заключен VHF.
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Petko Нов потребител

Регистриран на: 13 Апр 2003 Мнения: 33 Местожителство: Bourgas
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 22:35 Заглавие: |
|
|
Пробвай с "vol+" и vol-" заедно, като си в менюто.
след което с "program+" и "program-" влизаш в сервизното меню |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 15:48 Заглавие: |
|
|
Ako moga da dam pomos Sasito e "V2E"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 16:39 Заглавие: |
|
|
| Не се получава с vol- и vol+.Продължавам да търся начин за сервиз или bin. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 17:16 Заглавие: |
|
|
Виж това в пощата дали няма да помогне. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 17:25 Заглавие: |
|
|
След продължително търсене открих следното:
натиснати и задържани vol- и vol+ и включваш от мрежовия ключ.ТВ-то е в сервизен режим.Наложи се и смяна на тунер а и всичко е ОК.
Благодаря на отзовалите се колеги.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|