 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ТониТо Гост
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 8:21 Заглавие: Транспортна спойка на оптична глава |
|
|
Главата е Optima 7 за аудио JVC.
Не виждам да има "транспортна спойка" по лентовия кабел на главата, но пък на слотчето за 15 пиновия лентов кабел има вкарана лентичка, да не би тя да окъсява пистичките. Та ако някой е сменял да сподели начина на закачането на лентовия кабел.
Такава глава не съм сменял, особености ?
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 9:06 Заглавие: Re: Транспортна спойка на оптична глава |
|
|
| На Optima 7 няма транспорна спойка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ТониТо Гост
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 9:11 Заглавие: |
|
|
| Т.е. казваш да слагам лентовия кабел смело. Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ТониТо Гост
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 7:52 Заглавие: |
|
|
| Монтирах главата така както е и си засвири от раз, перфектно като нов. Благодаря за съвета. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|