 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoyo Нов потребител

Регистриран на: 22 Дек 2004 Мнения: 9 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 16:44 Заглавие: Graetz prizma 2162VT - дистанционно? |
|
|
Търся модел и номер на дистанционно управление за телевизор Graetz prizma 2162VT. Досега в три магазина ми дадоха три различни марки и модели, нито един не работи. Имам универсално RUWIDO, с него вървят основните функции, но нямам яркост, контраст, цветност. Нямам нужда от ниски, високи, баланс и други.
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 16:52 Заглавие: |
|
|
| А на Рувидото знаеш ли момента с "шифт+1" и бутоните за звука регулираш контраста с..+ 2 яркостта с..+ 3 цвета и т.н. за около десет секунди и после им се връщат основните функции. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyo Нов потребител

Регистриран на: 22 Дек 2004 Мнения: 9 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 16:58 Заглавие: RUWIDO |
|
|
Не знам точния модел на RUWIDO, нямам бутон "shift", дистанционното е особено, извито, с бутон за РС, бутон отдолу, на компютъра работи като джойстик, Р+-; V+- са на кръгъл бутон, но V+- е дублиран на дълъг бутон.
Благодаря за информацията, този момент не е описан в документацията му, полезно е да го знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|