| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 12:54 Заглавие: Пулт за тв SINEX |
|
|
ТВ SINEX TV37711T шаси PT92 J.Състава е:
TDA9350PS/N1/2S0296. 24C16 .
С какви пултове може да работи тв ?
Последната промяна е направена от takiev на Вто Юли 10, 2007 13:37; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 13:33 Заглавие: Re: Пулт за тв SINEX |
|
|
| takiev написа: | | С какви пултове може да работи тв ? |
С филипсови, а точния би трябвало да е FRC914. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 13:40 Заглавие: |
|
|
| Благодаря RC. Oтивам за точен пулт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 20:32 Заглавие: |
|
|
С точния пулт FRC914 се управлява всичко. Всички бутони деистват
С цветните бутони и с бут. MENU излизат еднакви 4 менута. Но няма
мену за настроика на каналите.
R бут.=Ubersicht/пр. от 1 до 99/. G бут.= Timer . Yl.бут.=тон
B бут.=Bild/ярк.,цвят, контр./ Пробвах различни комбинации , но не
мога да настроивам. Само се превклучват запомнените канали.
С пулт 1490 се правят доста команди ,но няма менута.
По различните менута всичко се управлява и запомня!
Някакви идеи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 20:41 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | С пулт 1490 се правят доста команди ,но няма менута.
|
Това нищо не ми говори . Има 1409, но това е съвсем друга опера.
По отношение на проблема дали нямаше някакъв номер със задържане на бутона меню
Утре ще се опитам да съм по-точен.
Според мен това е точния пулт, просто има друг проблем (ако е проблем).
Последната промяна е направена от RC на Вто Юли 10, 2007 20:45; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 20:44 Заглавие: |
|
|
Според мен да се пробва със задържане на менюто или да се пробва и белия бутон. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 21:13 Заглавие: |
|
|
Пробвах комбинации и с белия бутон, и с мену, с задаржане.
Но не сам улучил правилния начин.
С 1490 деистват бут. от 1 до 9 . Други деистват различно , изклучват.
като Пр+, Пр-. TV. AV. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 21:19 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | С 1490 деистват бут. от 1 до 9 . Други деистват различно , изклучват.
като Пр+, Пр-. TV. AV. |
Да ме прощаваш, ама май нямаш навика да четеш внимателно
Подобен разговор май водихме и за един друг пулт (сервизен за ...) и там търсеше начини и комбинации, пък то се оказа по-просто. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 19:56 Заглавие: |
|
|
Точния пулт FRC914 деиства точно, само ако знаеш как да деистваш
с него! Ако не ти подскажат RC i dima ,много трудно можеш да го
нацелиш! Благодаря колеги!
Трябват Белия бут. и Menu бут.Тогава излиза INSTALATION menu.
След това е вече лесно !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|