| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 14:43 Заглавие: тв-SHARP-37DM-23SC--заключен |
|
|
иска код от сервизното ли се маха или иска програмиране на паметта?
процесора е SDA5222 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 14:46 Заглавие: |
|
|
Vol- от панела на телевизора, едновременно с бутончето с "ключе" Key от дистанционното и включване от мрежовия ключ.
За сервиз Vol-&Pr+ от панела и включване от мрежовия ключ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 15:07 Заглавие: |
|
|
не се отключва пише kay---- когато искаш да влезеш в меню за настройка--паметта е 24с046
моя грешка-пише pin xxxx |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 15:11 Заглавие: |
|
|
Вариант N1
1. Включаем ТВ.
2. Нажимаем клавишу VOL- на ТВ и "Ключ" на пульте ДУ.
3. Нажимаем клавишу MENU на пульте ДУ.
4. Выбираем позицию с символом "КЛЮЧ"
5 Снова нажимаем MENU.
6. Устанавливаем новый PIN или снимаем PIN со всех каналов.
7. Нажимаем EXIT
Вариант N2
1. Входим в сервис меню.
2. Листаем до адреса 4D
3 Устанавливаем по этому адресу 00 (нажатием клавиши (1) )
Вариант N3
1. Входим в сервис меню.
2. Листаем до адреса:
__4E - 1 цифра PIN
__4F - 2 цифра PIN
__50 - 3 цифра PIN
__51 - 4 цифра PIN
Запоминаем этот PIN.
Выходим из сервиса и войдя в меню ключа делаем необходимые изменения. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 15:20 Заглавие: |
|
|
ivan76, не бързай само да пишеш постове как "не става", а прочети внимателно какво ти е написано.
Тези Sharp-ове нееднократно са обсъждани. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 15:22 Заглавие: |
|
|
благодаря дима-пак ме спаси  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|