| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
asenc Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2006 Мнения: 102 Местожителство: г. Разлог
|
Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 10:08 Заглавие: продавам ГУ-50 |
|
|
продавам ГУ-50 _________________ човек живее само в сегаштния момент,всичко останало или вече е минало или неизвестно дали ще бъде...Марк Аврелии |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 10:46 Заглавие: |
|
|
обади цена де.... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
asenc Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2006 Мнения: 102 Местожителство: г. Разлог
|
Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 13:08 Заглавие: |
|
|
без цокъл е
не съм "измислил" цена _________________ човек живее само в сегаштния момент,всичко останало или вече е минало или неизвестно дали ще бъде...Марк Аврелии |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Съб Юли 21, 2007 16:35 Заглавие: |
|
|
Само информативно, нови се продават от 2,50 до 5 лева Ама цокъла струва над 15... _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Юли 21, 2007 16:45 Заглавие: |
|
|
Цената е ясна...ГУ50 е без пари вече...
На някой ако му трябва цокъл-имам цокъл за ГУ50-ама само една бройка-да пише на ЛС. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
j_n0s Нов потребител

Регистриран на: 22 Ное 2006 Мнения: 15
|
Пуснато на: Съб Юли 21, 2007 20:32 Заглавие: ГУ50 |
|
|
Вижте тук.
| Цитат: | ...
ГУ 50.....................................150...........2.50
...
Цокъл керамичен за ГУ - 50.....20 бр. х 6.00 лв./бр.
... |
Все пак търсенето помага ... понякога ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Юли 21, 2007 20:58 Заглавие: Re: ГУ50 |
|
|
| j_n0s написа: |
| Цитат: | ...
ГУ 50.....................................150...........2.50
...
Цокъл керамичен за ГУ - 50.....20 бр. х 6.00 лв./бр.
... |
Все пак търсенето помага ... понякога ... |
Ти между това което продава Венко (WENS56)
И това за което говори Милен и аз го продавам,разлика да правиш???
 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
WEN56 Опитен потребител

Регистриран на: 20 Апр 2006 Мнения: 106 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 21:46 Заглавие: |
|
|
Цоклите за ГУ-50, които продавам и съм обявил по 6.00 лв./бр. са с керамична основа и метален водач - втората снимка от поста на Bojilov. Извинявам се за недоразумението, но така е, като не съм публикувал снимка...  _________________ Венко Трайков
GSM: +359 888692454
Тел.: +359 73 884926
www.comaat.com
[email protected]
[email protected]
http://www.aattube.blogspot.com/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 23:01 Заглавие: |
|
|
| WEN56 написа: | Цоклите за ГУ-50, които продавам и съм обявил по 6.00 лв./бр. са с керамична основа и метален водач - втората снимка от поста на Bojilov. Извинявам се за недоразумението, но така е, като не съм публикувал снимка...  |
Венко,значи и снимка не е нужна-достатъчно е да му се напише името-
-->Цокъла показан на първата снимка се нарича- ПЛК-50М
-->Цокъла от втората ми снимка се нарича ПЛК-50МД
Отделно различните цокли си имат особености-част от цолите за ГУ-50 т.нар. "военни" имаха позлатяване на контактните пера,част от тях нямаха-като човек споменава тия неща-не стават грешки и отделно че тия ламби се вземат от хай-фисти дето считат че такива уж дребни наглед неща имат голямо значение-така благодарение на по-обстойното обяснение и ти ще си продадеш повече бройки... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
WEN56 Опитен потребител

Регистриран на: 20 Апр 2006 Мнения: 106 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 18:00 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: |
Отделно различните цокли си имат особености-част от цолите за ГУ-50 т.нар. "военни" имаха позлатяване на контактните пера,част от тях нямаха-като човек споменава тия неща-не стават грешки и отделно че тия ламби се вземат от хай-фисти дето считат че такива уж дребни наглед неща имат голямо значение-така благодарение на по-обстойното обяснение и ти ще си продадеш повече бройки... |
Благодаря за съветите. Но пустото му време. Все не достига... А продажбата на радиолампи и др. стари чаркове съвсем не е основното ми занятие! _________________ Венко Трайков
GSM: +359 888692454
Тел.: +359 73 884926
www.comaat.com
[email protected]
[email protected]
http://www.aattube.blogspot.com/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|