| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 8:39 Заглавие: Влизане в сервизен режим на шаси TV9.6 |
|
|
| Здравейте колеги,как се влиза в сервизен режим на TV LIFETEC LT7079VTS шаси TV9.6 на SCHNEIDER . С процесор ST92R195BO/EPF ;памет 24C32 ;видео процесор VDP3116B C2 , благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 8:57 Заглавие: |
|
|
Спираш от ключа.
Натискаш и задържаш червен и син бутон от пулта едновременно.
И P- и VOL+ от предния панел и така го пускаш от ключа...
Вместо червен и син едновременно-може да вземеш филипсов пулт и бутона TV _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 11:41 Заглавие: |
|
|
Date: 18.12.00
Service info
Unit type: Chassis TV 9.6
Service-Mode:
Simultaneously press and then release the red ( picture menu ) and blue ( videotext ) button on the remote control. Simultaneously press and then release within five seconds the buttons " program -" and " volume +" at the local control panel. The main service menu appears on the screen:
Става и при работещ телевизор. Натискат се и се отпускат едновременно син и червен на дист. След това спокойно, в рамките на 5 секунди, се натискат едновременно и се отпускат р- и v+ на предния панел. При това няма да се наложи да сменяш мрежовия ключ след многото опити и няма да ти трябват пет ръце за влизане в сервиз
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 11:12 Заглавие: Влизане в сервизен режим на шаси TV9.6 |
|
|
| Колеги благодаря за помоща,закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|