| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 11:48 Заглавие: Камера Samsung VP-D351 |
|
|
| Здравейте колеги проблема е скъсан лентов кабел на LCD-то маи това е чест дефект на тези камери,но не знам какъв е парт номера му и каде се продава,ако някой е сменял нека да сподели.Благодаря предварително!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 18:59 Заглавие: кабел |
|
|
| Обади се Владо мисля че при него го има . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 19:05 Заглавие: Re: кабел |
|
|
| G_ANEV написа: | | Обади се Владо мисля че при него го има . | Има гов АСВО 20- на лева е Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 21:03 Заглавие: |
|
|
А въпросния кабел не върви ли с LCD матрицата или това което съм отварял е било рядко срещан вариянт ? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пет Юли 13, 2007 16:41 Заглавие: |
|
|
Благодаря за съдеиствието поръчах го от ASWO  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Юли 13, 2007 20:02 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | А въпросния кабел не върви ли с LCD матрицата или това което съм отварял е било рядко срещан вариянт ? |
Не, кабела е отделно от LCD матрицата, аз лично съм сменил доста такива кабели. В K&K ги имат в наличност. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|