| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 10:17 Заглавие: Philips 70KE5922/02C - вертикално |
|
|
Беше дефектирала TDA3654 .Сменена е с друга от старо шаси.Сменени са и кондензаторите около нея.Захранването е 26.6 волта.Всичко си е наред ,но ме притеснява , че интегралната схема се пържи яката/трудно си задържаш ръката/.Нормално ли е да загрява толкова много , или да търся още проблеми?Иначе ТВ работи вчера 8 часа без проблеми.
Последната промяна е направена от krassy_m на Пон Юли 16, 2007 12:15; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 10:21 Заглавие: |
|
|
така си пекат,не е само в твоя случей.успех! _________________ Утрото е по мъдро от вечерта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 10:23 Заглавие: |
|
|
Възможно е .Аз съм слагал и по големи радиатори,човек като пипне и не може да си задържи ръката малко над 60 C _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 10:32 Заглавие: |
|
|
Така си пекат-не се плаши...Отдолу под шасито ако е 2B имаше едни керамични мънинки кондензатори-внимавай само при смяната да не си счупил или откършил някой,че ако ги махнеш тях вече пече и гори след врмеме... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 12:16 Заглавие: |
|
|
| Благодаря много за бързите отговори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|