| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 19:36 Заглавие: CTV3710M TOTANIC сервизен режим |
|
|
| Колеги моля помогнете с инфо как се влиза в сервизен режим на този телевизор.Размера по вертикали е свит и немога да го оправя по друг начин понеже е сменяван процесора за развивки.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 19:59 Заглавие: |
|
|
Състав:процесори шаси? _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 20:13 Заглавие: |
|
|
| radoslavn написа: | | Състав:процесори шаси? |
процесора е ST638781/FIA
за развивките STV2118B
шаси 1907-A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 20:15 Заглавие: |
|
|
| Прощавайте процесора е така объркал съм една буква ST6387B1/FIA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 21:09 Заглавие: |
|
|
В пощата. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 22:50 Заглавие: |
|
|
Това е писано някъде от братушките ама дали е вярно ти ще кажеш В случае шасси Vestel 11AK20-M6(mPC= СТ. 6387)
Для ввода, чтобы обслуживать способ сопроводивший процедуру должно быть действием в течение четырех секунд:
1- Корреспондентская вниз кнопка объема на клавиатуре;
2- Пресса кнопки ''prog'' в руке R/C установленной;
3- Пресса ''- -'' кнопка в руке R/C установленной;
4- Пресса кнопки ''ТВ'' в руке R/C установленной;
Параметры могут sellected программой вверх и вниз, установки параметра могут быть сделаны посредством вверх и вниз кнопок объема.Запоминающие скорректированные параметры могут быть сделаны посредством неотложной красной кнопки. Для выхода с ТВ кнопки Прессы способа услуги в руке R/C установленной. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 22:57 Заглавие: |
|
|
bamze, от начина по който е написано това "произведение" прозира програма за превеждане на текстове (в случая на руски и вероятно с англ. оригинал).
Един съвет - не се хвърляйте така настървено на всичко де е написано по руски форуми - и там е пълно с плява (да не кажа и с откровенни глупости понякога дори и в "уважавани" форуми.) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 16:55 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Един съвет - не се хвърляйте така настървено на всичко де е написано по руски форуми - и там е пълно с плява (да не кажа и с откровенни глупости понякога дори и в "уважавани" форуми.) |
Много е прав господин Р/Ц. Има и умишлени заблуждения и повредени дъмпове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|