Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 17:30 Заглавие: Camera SonY |
|
|
Цифрова камера Сони модел DSC-W30, след включване показва на екрана Cyber-shot,access, и след две три секунди Turn the power off and on again.Моля споделете някакъв опит. _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|