| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
chenkete Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2003 Мнения: 271 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 22:01 Заглавие: схема за Gold Star CF-20A80Y |
|
|
Търся схема за този телевизор че вече ми направи няколко бели косъма на главата
шасито е МС-41А
вътре е изпълнен със ТА8690АN - видео
GS8334-09C - процесор
ТА8445К - вертикално
STR S6707 - захранване _________________ Всички болести идват от ядове,
а всички ядове идват от гадове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 23:10 Заглавие: |
|
|
Имам я в албум и само утре да не се отплесна ще ти я сканирам и пратя.За всеки случай ми прати едно съобщение да ме подсетиш.Шасито е МС-41А. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 6:21 Заглавие: |
|
|
Виж това в пощата ти дали няма да свърши работа.
Успех!
P.S. писмото ще е от друг адрес. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chenkete Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2003 Мнения: 271 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 18:30 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви за съдействието
Телевизорът тръгна най-накрая
Ако минавате през Свелиево се обадете да почерпя  _________________ Всички болести идват от ядове,
а всички ядове идват от гадове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|