| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emko Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 78
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 19:03 Заглавие: TV AKAI MP2 37А1-вход в сервиз |
|
|
| Здравейте! Трябва да се активира DK стандарта за звука.Проц.SDA5254-A024,вид.TDA8361/mono plus II/.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 19:06 Заглавие: |
|
|
Едва ли на аналогов видео процесор ще стане от сервиз меню. За платка ще да е _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 19:06 Заглавие: Re: TV AKAI MP2 37А1-вход в сервиз |
|
|
| emko написа: | | Здравейте! Трябва да се активира DK стандарта за звука.Проц.SDA5254-A024,вид.TDA8361/mono plus II/.Благодаря. | Хаиде сега и вход в сервиз За приставка звук и смяна ПАВ филтър чувал ли си Ако не си към наи близкия сервиз където знат за тях  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 19:58 Заглавие: |
|
|
На тия не трябва платка. Достатъчно е да се сложи паралелно SFE6.5 и да се смени ПАВ. Както и на други чипове. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emko Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 78
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 20:13 Заглавие: |
|
|
| Аз си бях нагласил платка и ПАВ да ги слагам но в менюто ми излизаше BG и това ме накара да попитам за сервиз.Ясно е че така неможе.Ще пробвам и варианта без платка.Благодаря все пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|