| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Чет Авг 02, 2007 17:47 Заглавие: tv NEO 1439 TX |
|
|
Какво е напрежението към TXO -то тъй като е поразен от гръм и след смяната на оптрона и елементите около него захранването тръгна но със занижено напрежение /да отбележа че U се регулира но нямам схемата /.
захр. TDA4605/ STV2248/SDA555XFL
Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Авг 02, 2007 17:53 Заглавие: |
|
|
Шаси ATX1 на Konka. То една схема имам дето се не вижда, ама между 100 и 110 волта. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Чет Авг 02, 2007 17:59 Заглавие: |
|
|
| Благодя ти mitachi неисках да е на слуки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Авг 02, 2007 18:45 Заглавие: |
|
|
| Не е ли шаси AXT1? VD904 U=108v |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Чет Авг 02, 2007 19:00 Заглавие: |
|
|
| Да шасито е AXT1 old4. Благодаря ви колеги закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|