Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

СОВАЛКА място за събиране на бисери и безсмислени идеи.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 133, 134, 135  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivan dimitrov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Дек 2005
Мнения: 828
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:

Аве кво да си говорим-ебаам ти и телевизорите...
Отивам на Хавай... Laughing


Пази ми място.Идвам и аз.Един арабин ми прати карта с местонахождението на пещерата на ..... Али Баба.Преведох му 230000 долара за направата на скенер за електронната ключалка(сменили я разбойниците щот с гласова команда не било сигурно вече).Човекът взе парите и каза .... - ши видим.
Жалко че отпада проекта за совалка.Тъкмо бях решил проблема с термощитовете - броня от мосвич 403.Ама боядисана с оригиналната боя.По-здраво нещо не съм виждал.Краш теста премина успешно - при скорост от околу 45км/ч челен удар в казан за боклук(от ония старите,кръглите) - казана смачкан ,бронята няма и драскотина.Само дето тестпилота отнесе ....... .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Абре вие направо ме разкандардисахте ще взема да върна предложението от НАСА да продам гражданството и да седна да си правя совалката та да бъде Българска няма само Американци и Руснаци да имат я Evil or Very Mad при такова желание за помощ тази вечер ще ми бъде за размисъл Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Фикри Нури
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юли 2005
Мнения: 1673
Местожителство: Kърджали

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 5:41    Заглавие: Отговорете с цитат

От всяка ламба фенер не става. Предлагам да се ползват петромиксови ламби. Хем светят силно хем надежни. Като сложиж на гъзо на совалката 4- 5 такива и ги надуеш до дупка ще светят със 1000 лумпена.
_________________
http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005
Мнения: 2817
Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Обаче забелязвате ли,че Коцев си трае Evil or Very Mad Даже и се присмива!Тарикатът обра златото от старите телевизори и вече изобщо не му пука за работата Twisted Evil А пък ние тука с акъл се борим какво да измислим и захванем,за да съборим някое друго милионч Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing е...
_________________
Не е важно кой си,а колко струваш!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sbirov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Яну 2007
Мнения: 372

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 7:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Сутринта видях едно купе от "Трабант" - идеално става за спасителна капсула.Ще трябва само малко тиксо тук-там и е бетон.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ditronix написа:
Обаче забелязвате ли,че Коцев си трае Evil or Very Mad Даже и се присмива!Тарикатът обра златото от старите телевизори и вече изобщо не му пука за работата Twisted Evil А пък ние тука с акъл се борим какво да измислим и захванем,за да съборим някое друго милионч Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing е...

Ditronix ти си прав и аз се надявах Адаша да помогне де с акъл де с кюлче от лъскавото да ама не Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

old4 написа:
аз се надявах Адаша да помогне де с акъл де с кюлче от лъскавото да ама не Crying or Very sad

Ааа Иван Коцев къта,къта-говори се че събирал пари под възглавницата кътал за да подпомогне другаря Томов да закупи пак някой българин къде от Конго,къде от Зимбабве,къде от Бурунди...
Там отиват кюлчтата,там... Idea
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dragon_hifi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2005
Мнения: 113
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 12:36    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз да се включа.Ако ша са прай совалкатъ, аз имам перфектна навигационно-компютърна система за ориентация и информация.Малко бавно работи някой път и забравя ама още я бива-симулатор на радар с Правец-82, но най-важното е оператора, комшийката ми леля Иванка-тя е мозъка-знай сичко-преди да се случи нещо даже Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

dragon_hifi написа:
...

Бисере,абе то сичко хубаво,ама като знам къв ти е афинитета (че предпочиташ ламповата техника пред полупроводниците)
току виж ще вземеш да ни спретнеш някоя навигационна система със ГУ-та с 1500В анодно и по 100кила трафове-та няма да може да отлепи совалката от земята...
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:
dragon_hifi написа:
...

Бисере,абе то сичко хубаво,ама като знам къв ти е афинитета (че предпочиташ ламповата техника пред полупроводниците)
току виж ще вземеш да ни спретнеш някоя навигационна система със ГУ-та с 1500В анодно и по 100кила трафове-та няма да може да отлепи совалката от земята...

Яяяя..аз докато търся бойлери с микропроцесорно управление то докъде стигнала работата.Не съм съгласен с такава тежка техника то корпуса ще бъде от корк,фазер,руски чам......все такива оликотени материали Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 133, 134, 135  Следваща
Страница 3 от 135

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov