| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Пон Авг 20, 2007 20:43 Заглавие: Схема за TOSHIBA шаси MCL-437F |
|
|
| шаси-MCL437F, TMP87CK38N-3560, TB1231CN модел 1477XM звука неще да се увиличава нито намалява а иначе си има звук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Авг 20, 2007 21:22 Заглавие: |
|
|
дайте mail
...и го разрешете в профила си
Към Всички уважаеми колеги:
Колкото по пълно е описан състава на дадено устройство,
толкова по лесно може да бъде открита документация за него !!
Успешен ден!
Последната промяна е направена от emoome на Вто Авг 21, 2007 8:45; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Вто Авг 21, 2007 21:34 Заглавие: |
|
|
значи поначало няма звук но някой колега е сложил един кондензатор
между краче 1 и 2 на интеграла TB1231N като махна кондензатора изчезва звука и немога да го овилича каде може да е проблема
мерси предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Авг 21, 2007 23:28 Заглавие: |
|
|
Вижте даташиита на 1231 ! Между 1 и 2 крачета е показан КЛЮЧ.
Краче 2 е аудио изход.Усилването и регулирането на силата на
звука е някъде по-нататък...сигнала отива на с608,там наблизо по схема е транзистора q611 ,който регулира силата към входа на
tda2611a.
Вижте как става това по схемата ,която ви пратих.
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|