| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 9:50 Заглавие: TV-Sanyo model C25EG64,chassi EB4-A25 |
|
|
| състав: проц. SAA5290 ZP/061, памет 24LC02 Няма растър, и звук.Тв не се вклю4ва.Светодиода за стенбай, мига при опит за вклю4ване. резистор R617 e овъглен. на мерене не показва нисто.Моля за схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 11:44 Заглавие: |
|
|
| в пощата ти изпратих схема,малко се различава ама мисля,че ще ти свърши работа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 12:05 Заглавие: |
|
|
В пощата си имате сервизно на EB-4
Успех и късмет! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 15:24 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на вси4ки. Утре сте го боря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|