 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dimarab Активен потребител

Регистриран на: 17 Мар 2005 Мнения: 78 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Апр 28, 2005 20:37 Заглавие: sony cdx-r3300 |
|
|
Търся панел за auto-cd sony cdx-r3300 , спешно на разумна цена .
Ако някой има идея , нека ми отговори ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stuard Гост
|
Пуснато на: Пон Май 08, 2006 10:42 Заглавие: PANEL za sony cdx 3300 |
|
|
| Prodavam panel-a koito ti trjabva, zaedno s distancionno - 130 lv. telefon 0898550904 - Mitko . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chaveto Нов потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2007 Мнения: 23 Местожителство: Нови Искър
|
Пуснато на: Нед Сеп 16, 2007 9:09 Заглавие: |
|
|
Панела продава ли се още
Модерирано от Божилов
Е не е ли по-лесно да му дръннеш на телефона който е оставил-все пак предния пост е отпреди година и полвина? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|