 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Efi Нов потребител

Регистриран на: 30 Юни 2005 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 17:06 Заглавие: Проблем с VW Gamma V |
|
|
Здравейте,
Много има изписано за разкодирането на тези касетофони..
Става въпрос за VW GammaV Z1Z3. Изписваше SAVE 2. Включих го и си го изчаках при което си се върна в нормален режим, а именно при вкл. 'SAVE' и след 3s '1000' - така пише и в ръководството. Имам и код от клиента проблема е че не може да се вкара-цифрите не реагират. При по-старите модели на Gamma вкарването ставаше с някаква комбинация от клавиши, но при този модел незнам за такъв начин, поне в ръководството което успях да намеря не пише. Ако някой е имал подобен проблем, моля за помощ, или да изравям програматора и да чета и препрограмирам паметта.
Памет 25C16 - тук би трябвало да е кода
Процесор TMS370C16B5A
P.S. Подал съм му +12V на всички необходими изводи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|