| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 12:52 Заглавие: Philips 29PT8508 шаси EM2E сервизно меню |
|
|
Телевизора е силно свит тип възглавница . В файлообменика я има схемата ,но неоткрих как да вляза в сервизно . Също с бутон MENU ми излиза само MAIN MENU и не ми излиза друго меню за настройки на тунера . Това е дист с което дойде http://www.pultov.net/index.cgi?action=pdushow&id=2594 . Може и да е хотелски режим . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 13:15 Заглавие: |
|
|
Двата бутона - жълтия и зеления заедно.
Edit:
Ха, то даже си го и пише там | Код: | Краткое описание:
Данный пульт другие не меняют, т.к. настройка каналов производится с помощью одновременного нажатия желтой и зеленой кнопочек.
|
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 13:23 Заглавие: |
|
|
А за сервизното нещо ,че и по АФТ е изместен _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 16:27 Заглавие: |
|
|
062596>I+ и влизаш в SAM
062596>MENU и влизаш в SDM |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 18:56 Заглавие: |
|
|
Благодаря stoyangeo . Всичко вече е точно  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 20:48 Заглавие: |
|
|
| Кои са настройките в сервизното за геометричните корекции |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 22:36 Заглавие: |
|
|
В сервизното пише геометрия и от там _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 19:08 Заглавие: |
|
|
| На цифровия блок отзад има 2 двойки площадки които при съединяване на едната нулираш а при съединяване на другата влизаш в сервизен режим ако не става с дистанцията |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|