| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 23:21 Заглавие: Търся схема или инфо за емулатор на Philips gamma3 z6z3 |
|
|
Търся схема или инфо за емулатор на Philips gamma3 z6z3 . Донесоха го за разкодиране , ама май не било много лесно с него - за първи път ми попада такъв . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 18:39 Заглавие: емулатор |
|
|
| Разходи се до някой авто морга . Това е най добрият вариант . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 20:11 Заглавие: |
|
|
Кода ти е в TMP.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 0:29 Заглавие: |
|
|
За кода разбрах , че е в процесора , ама не разбрах какво да търся в авто моргата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|