 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 21:16 Заглавие: УРЕДБА AIWA mod. CX-ZR900V |
|
|
| Колеги търся схема на тази уредба и по скоро на основният модул на захранването крайното стъпало и предусилвателя . Изпълнен е с крайни транзистори FN и FP 1016. Благодаря ви предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 23:02 Заглавие: |
|
|
Проверете дали това в пощата няма да Ви помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 17:02 Заглавие: |
|
|
Мерси Дима . Отлично отзоваване. Надявам се че най после ще се видим в Шумен на 10 и 11 ноември. Имаш много черпенки да събираш. . Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|