| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 13:35 Заглавие: Дистанционно за Siemens FS231 |
|
|
Здравейте. Имам дистанционно conel FRC623, но на него няма финна настройка.Някой може ли да ми каже кой модел пулт да търся за да мога да настроя това TV. На лицевия панел има само мрежов ключ. Процесора е SDA20561-a03
CUC 5350.SI.01
Шасито е CS9101.(Може би Grundig).Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 13:42 Заглавие: |
|
|
P1692
FRC623,
IR7001 (A)-VISA
TP720
Шасито ти е писано кое е-CUC 5350,само че при Сименс и Блаупункт не списват маркировката по CUC на задния капак-изписват я само при Grundig _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 20:53 Заглавие: |
|
|
не е проблема в дистанционното(поиграи си малко) _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 21:06 Заглавие: Re: Дистанционно за Siemens FS231 |
|
|
| Rumenman написа: | | .... но на него няма финна настройка..... |
Задържаш бутона i докато не се появи надпис от сорта OK-> Menu БЪРЗО натискаш бутона ОК (в средата м/у Р+/- и звука) и си там където трябва. Има всичко необходимо.
"Проблема" е в немския телевизор, а не в пулта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|