| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 9:49 Заглавие: търся bin за sharp 37gp20s shassis SQUAD |
|
|
Няма цветност . В сервизното е на auto смених кварца ама неиска. Остана последната надежда да в паметта . Из нета ненамерих  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 10:38 Заглавие: |
|
|
Трудно ще намерите,паметта е в процесора.Изпращам Ви запис ма паметта,но не мога да Ви гарантирам 100% изправността и.Изпращам Ви и сервизното,за да видите коя клетка за какво отговаря. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 18:49 Заглавие: |
|
|
Благодаря Dima за инфото . Промених малко по таблицата и цветноста дойде . Верно , че мъничкото smd било операционче 741 а не памет . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 19:41 Заглавие: |
|
|
Ако не Ви затруднява бихте ли ми изпратили записа на клетките на паметта,могат да потрябват някой друг път,наистина не се надявах това което имах да стане някога..Благодаря предварително. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|