| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 23:29 Заглавие: DVD HT502 няма зву и не работят всички функции |
|
|
| на двд-то не могат да се превключват "Tuner,USB,AUX" raboti samo na DVD no bez zwuk. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 7:29 Заглавие: |
|
|
| a setup работи ли? Ако работи направи ресет и виж какво ще стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 7:50 Заглавие: |
|
|
| setup работи но не виждам къде има ресет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|