| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vasko_1 Нов потребител

Регистриран на: 22 Авг 2007 Мнения: 15
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 12:49 Заглавие: |
|
|
| Да беше снимал по добре моторчето, може и от друг апарат да стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vasko_1 Нов потребител

Регистриран на: 22 Авг 2007 Мнения: 15
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 12:00 Заглавие: dvd SAMSUNG E232-търся моторчето дето върти диска |
|
|
| Ами имам снимки на моторчето ама как да ги кача във форума ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Сеп 28, 2007 8:11 Заглавие: |
|
|
| влез в саита на www.tpetrov.com има снимки на мотори |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Сеп 28, 2007 8:15 Заглавие: |
|
|
| Що не го пръснеш и да пробваш до го разкараш с по-високо напрежение |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|