| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
avitek Гост
|
Пуснато на: Съб Дек 18, 2004 23:35 Заглавие: Как се разкодира авто радио Gamaparts gp110 |
|
|
| това което знам е процесор LC7232-725 и се кодира с диоди, но не знам как става номера. ако някой знае да пише благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitkoya Нов потребител

Регистриран на: 19 Дек 2004 Мнения: 6 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Дек 19, 2004 18:04 Заглавие: Re: Как се разкодира авто радио Gamaparts gp110 |
|
|
| От какъв автомобил е радиото, само това ли пише на него? Вярно е че се кодира с диоди, но под такова име не намирам инфо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Дек 19, 2004 18:15 Заглавие: |
|
|
С колко диода става задаването на кода? _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
avitek Гост
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 0:44 Заглавие: |
|
|
| Не съм сигурен но до процесора има 4 диода един до друг, на който пише B1,B0,TA,SKIND в страни от тях има още 5 диода на който пише IF,F/O,SDK,PRI,auto. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 2:12 Заглавие: |
|
|
| То avitek:Направи снимка и я сложи някъде да я поразгледаме кодът не се определя със нито една от тези две групи диоди за които спомена те играят съвсем друга роля ......... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitkoya Нов потребител

Регистриран на: 19 Дек 2004 Мнения: 6 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 18:58 Заглавие: |
|
|
| В един руски форум питаха за същия касетофон, казаха му да опита с 2356 или 1246. Според мен може да правиш опити - няма еепром и не може да си запомня грешката, можеби след 3 опита ще трябва да изключиш и включиш касетофона пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avitek Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 2:50 Заглавие: |
|
|
Mitkoya Благодаря ти много, 1246 стана  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|