 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
longman555 Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:47 Заглавие: sony cdx-s22 |
|
|
Здравейте,
Имам sony cdx-s22 player за кола. Изкам да ползвам "subwoofer/rear" изхода за да свържа две активни тонколони за PC (BOSE). Не разбирам каква е разликата между "rear - output to a power amplifier" и "subwoofer - output to a subwoofer". Бихте ли ми пояснили за какво става въпрос и дали мога да свържа тонколоните? Ако ги звържа, дали сигнала ще е стерео?
Поздрави,
Младен
p.s. колоните са с доста добър звук (BOSE все пак), но са ми малко слабички за стаята. Просто се чудех дали мога да ги ползвам за колата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|