| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 7:52 Заглавие: vcd |
|
|
| Мога ли да записвам филм на sd-rom записвачка и да гледам на dwd плеър.Как става това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 9:42 Заглавие: |
|
|
| Да започнем от това, че на СД-РОМ неможе да се записва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 13:05 Заглавие: vcd |
|
|
| Извинявам се! CD записвачка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ShaGratH^ Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юли 2006 Мнения: 453 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 16:56 Заглавие: |
|
|
Че може-може, ама да видим субтитрите как ще си сложиш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 17:57 Заглавие: |
|
|
| Провери първо какви формати чете ДВД-то. Ако чете DivX добре. Ако не, тогава ги правиш на VCD или SVCD, но преди това трябва да вградиш субтитрите във видеото, а това става само в AVI. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 18:22 Заглавие: vcd |
|
|
Плеъра е старичък.Формата му е mreg-2,филмчето е в avi.
Лаик съм в тая свера затова ме извинете ако съм неясен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|