 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 17:37 Заглавие: CTV Logik-74 |
|
|
Състава:захранване TDA4605-3:проц;LC863328B-52E7;LA76832.Проблема е че захранването пулсира 0коло 60 волта.Сменени 4605, 100м/160в,идругите в първична и вторична страна , оптрон,SE135.Откачено тхо, всички вторични ,нямащи връзка с регулирането,остана само 135волтовата верига до преди тхо и няма промяна.всички резистори проверени Не ми се мисли все още за импулсен траф! _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 20:03 Заглавие: Re: CTV Logik-74 |
|
|
| Yordanov написа: | Състава:захранване TDA4605-3:проц;LC863328B-52E7;LA76832.Проблема е че захранването пулсира 0коло 60 волта.Сменени 4605, 100м/160в,идругите в първична и вторична страна , оптрон,SE135.Откачено тхо, всички вторични ,нямащи връзка с регулирането,остана само 135волтовата верига до преди тхо и няма промяна.всички резистори проверени Не ми се мисли все още за импулсен траф! |
Проблема решен-менте SE135.Закривам темата. _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|