 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Георги Митов Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 19:20 Заглавие: Какви са управляващите напрежения на Sony i Pioneer... |
|
|
| Става въпрос за авторадиа, които имат възможност за управление по жичен път, било то от изнесено дистанционно или от волана на автомобила. Предварително благодаря на всички помогнали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 20:28 Заглавие: Re: Какви са управляващите напрежения на Sony i Pioneer... |
|
|
| Георги Митов написа: | | Става въпрос за авторадиа, които имат възможност за управление по жичен път, било то от изнесено дистанционно или от волана на автомобила. Предварително благодаря на всички помогнали. |
Споменатите от теб дистанционни управляват радиото не с напрежение, а с импулси, който имат променливи стойности и честоти, при това управлението става по няколко шини - обикновено 2 или 3. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Георги Митов Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 20:34 Заглавие: |
|
|
| Не мисля че така както казваш, защото мултиволаните/например на Ситроен, Опел и др./ са изпълнени с кнопки и резистори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|