| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Съб Окт 06, 2007 13:57 Заглавие: |
|
|
Тия нямат акъл в главата  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Окт 06, 2007 15:12 Заглавие: |
|
|
Съвсем нормално и парвилно работят.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Съб Окт 06, 2007 15:49 Заглавие: |
|
|
На тия и реактора на совалката няма да им навреди  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasiorocknroll Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 180
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Борис Иванов Нов потребител

Регистриран на: 07 Окт 2007 Мнения: 31 Местожителство: Кюстендил
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 10:17 Заглавие: |
|
|
| Борис Иванов написа: | | Нищо свръхестествено или ненормално. Нима милиарди птици не правят това всеки ден. |
Модерирано от RC
За отговор на пост се ползва бутона , Postreply а не quote. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 10:29 Заглавие: |
|
|
Да, ама птиците по природа си летят, а хората ходят по земята. Тия ме изумиха как ходят по проводниците, макар и вързани. Разбирам по нещо твърдо, но по гъвкави люлеещи се проводници...
Пък и не разбрах какво точно оглеждаха. Предполагам скъсани жички от жилата на проводниците или изолаторите. Пък и накрая стигна толкова близо до стълба... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 11:26 Заглавие: |
|
|
| eler написа: | Да, ама птиците по природа си летят, а хората ходят по земята. Тия ме изумиха как ходят по проводниците, макар и вързани. Разбирам по нещо твърдо, но по гъвкави люлеещи се проводници...
Пък и не разбрах какво точно оглеждаха. Предполагам скъсани жички от жилата на проводниците или изолаторите. Пък и накрая стигна толкова близо до стълба... |
При приближаване на вертолета работника поднесе метална пръчка към далекопровода, с което изравни потенциалите. Ще има проблем ако работника скочи от вертолета и се хване за проводника /като спортист, който ще играе на лост/. Този проблем ще възникне от потенциалната разлика между дланите/захвата за проводника/ и ходилата. Колкото е по-висок работника - толкова по-зле.
Модерирано от RC
Много обичаш този бутон и това си е! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|