| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 12:53 Заглавие: Дистанционно за ПЕЖО 106 |
|
|
Чипа вътре е PT2240P-D3S същият програмира ли се или заводски е програмиран.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 13:07 Заглавие: |
|
|
| В твоя случай е "програмиран". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:35 Заглавие: |
|
|
Другото дистанционно оключва, а това излъчва светодиода светва но не отключва,щом са твърдо програмирани значи чипа е дефектен.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:39 Заглавие: |
|
|
Не е задължително.
Ако става дума за RF приложение, дали няма някое малко тример - кондензаторче за донастройка на честотата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:45 Заглавие: |
|
|
Да има въртях го не реагира,има и един транзистор но тои е здрав,платката е измих с спирт то на това модулче няма друго.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:50 Заглавие: |
|
|
| pavlin v написа: | | ...въртях го не реагира.... |
Сериозно звучи .
Не пречи да го смениш.
"Въртенето" е плавно и в малки граници, а и е добре да не е с метална отверка.
Не изключвам и на чипчето да му е станало нещо, но ....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
veskobx Опитен потребител


Регистриран на: 07 Май 2005 Мнения: 332 Местожителство: Usa
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 17:15 Заглавие: |
|
|
| Не съм виждал оригинално ДУ с този чип. По-добре кажи как изглежда дистанционното, може би трябва да се обучи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 17:38 Заглавие: |
|
|
Може и да има такъв вариант,но тъи като ми е за първи път с такова дистанционно затова питам.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|