| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
djento Нов потребител

Регистриран на: 18 Дек 2004 Мнения: 21 Местожителство: софия люлин
|
Пуснато на: Съб Дек 18, 2004 12:04 Заглавие: KENWOOD KDC-M9021 |
|
|
| Колеги помогнете с отключен dump за този автокасетофон.даже не мога да си намеря и оригиналния вече.правих доста проби,но...не става.Благодаря за което |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Съб Дек 18, 2004 13:28 Заглавие: |
|
|
ima li vjnhna pamet?i kakva e? _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
djento Нов потребител

Регистриран на: 18 Дек 2004 Мнения: 21 Местожителство: софия люлин
|
Пуснато на: Съб Дек 18, 2004 14:02 Заглавие: da |
|
|
| 24c02 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 1:39 Заглавие: |
|
|
| А във тунера за еепром погледна ли колега ??? като (24С01) например в повечето модели с ремоте кей "нужният" еепром се намира там . . . . . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|