| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 10:27 Заглавие: KEH-M 1066 ZRN-02 КОД? |
|
|
| някой би ли ми сметнал кода? благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 11:31 Заглавие: |
|
|
Качи оригиналния дъмп от твоя касетофон!!! _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 11:48 Заглавие: |
|
|
| на моя има само F F F F F F F !!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 12:03 Заглавие: |
|
|
Кода на лични _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 12:45 Заглавие: |
|
|
| danco написа: | | Кода на лични | не му харесва този код!?!?!? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 18:09 Заглавие: |
|
|
| iohko написа: | | danco написа: | | Кода на лични | не му харесва този код!?!?!? |
Като не си записал правилно дъмпа как ще му хареса.Я заварти малко байтове. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 18:34 Заглавие: |
|
|
Ами не знам, аз му писах кода на неговия си дъмп на лични. Не е дал резултат, дали е пропяло? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 13:46 Заглавие: |
|
|
| не иска да запее и тва е! може би аз бъркам нещо? неговата памет с220 не иска да се пише, и слагам 93ц66. пише се коректно поема код но не ги харесва. доста бинове пробвах!!! няма ли някой пробван? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|