| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 16:32 Заглавие: TV PHILIPS 25ML8966/08B шаси FL1.1 не тръгва захранването |
|
|
Колеги смених but 12 и диода светна но като го пусна почва да мига и до там смених и оптрона пак същото всичко меря дава здраво . Някакви идеи . Благодаря предварително .  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 16:42 Заглавие: |
|
|
На шаси FL1.1 има няколко "диода",които са индикатори за нещо. По мигането на различните индикатори се съди за мястото на повредата. Изтегли си голямата схема от файлообменника, която е към 100 страници. Там ще намериш кодовете за грешки. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 19:51 Заглавие: |
|
|
Крайния транзистор на развивката как е ??? Натовари с лампа и виж захранването колко държи.Огледай спойките около оптрона ако е завишено +B  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 21:43 Заглавие: |
|
|
проблема може и да е от електролитните кондензатори в тунера(често ликажират). _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|