| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ergin Нов потребител

Регистриран на: 31 Окт 2006 Мнения: 28 Местожителство: Дулово
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 10:43 Заглавие: DK звук за SEG шаси 11AK36A15 |
|
|
Телевизора е внос от Турция и няма звук в българските програми.
Процесор ST92195C3B1.OFP. Видео STV2246H памет 24C08W6.
Модела на телевизора е SEG-3733std.
Моля дайте акъл.
Последната промяна е направена от ergin на Сря Окт 17, 2007 11:46; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 10:59 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви сервизното там е описано,може да е необходимо да се смени и пафа. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ergin Нов потребител

Регистриран на: 31 Окт 2006 Мнения: 28 Местожителство: Дулово
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 12:07 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на колегите Филипов и Димитър. Телевизора тръгна след смяна на ПАФ филтъра. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|