| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 20:05 Заглавие: Дистанционно за Daewoo K20C4NT |
|
|
Здравейте,
Какво дистанционно е необходимо за телевизор Daewoo K20C4NT.Шаси CP185.Отговаря на код 466 на универсалния Pilot. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 20:08 Заглавие: |
|
|
За това шаси би трябвало да стане FRC5485 или Р4218.Все пак последната дума е на RC. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 20:21 Заглавие: |
|
|
| Да. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:39 Заглавие: |
|
|
| Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 8:14 Заглавие: |
|
|
Този телевизор може ли да мине в стенбай от местната клавиатура и съответно да се пусне без дистанционно?
Като го пусна от мрежовия ключ винаги застава в стенбай и за да го пусна в работен режим трябва да го пусна от дистанционното.
Иначе в работен режим всички бутони на местната клавиатура функционират нормално.За да премина в стенбай пак ми трябва дистанционното? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 9:55 Заглавие: |
|
|
| marin_bonchev написа: | | Този телевизор може ли да мине в стенбай от местната клавиатура |
Не. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|