| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Вечно питащ :) Гост
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 18:57 Заглавие: Проблем с кинескопа на тв Sony |
|
|
Имам тв Sony Trinitron 20" на около 15 години, напоследък, много му изсветля образа. От време на време се оправя и после пак се разваля.
Не е от сигнала на кабелната, защото имам още един тв, който си работи нормално.
Чудя се какво му е и по-точно дали може да се ремонтира на разумна цена.
Аз съм решил да си взимам нов, но този мисля да го подаря на моя близка, но ми се ще да го оправя преди това, защото така много кофти се гледа
Помагайте и благодаря предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 19:01 Заглавие: |
|
|
Ами, подгонило го е ЕГН-ето
А сега сериозно, с толкова оскъдна информация едва ли ще получиш вразумителен отговор.
Разходи го до някой сервиз преди да са се задълбочили нещата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 23:14 Заглавие: |
|
|
| това са железни машини.щом казваш че се оправя сам едва ли е кинескопа.давай го на сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 0:00 Заглавие: тв |
|
|
| кой е модела |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Съб Дек 18, 2004 16:48 Заглавие: |
|
|
| Tinol,poialnik,silni o4i,svobodno vreme,zdravi nervi!Ako ne na serviz |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|