| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:13 Заглавие: telefunken ICC8 как се влиза в менюто за търсене на каналите |
|
|
| telefunken ICC8 на капака пише: PAlcolor bs351v, RC1123. ДУ е с номер RCT3003. Така и немога да разбера с каква комбинация от ботоните се влиза в менюто за търсене на каналите. Но си мисля че сигорно е на hotel режим защото по принцип ДУ работи само кадето не мога да изкарам основното меню. Немога да намеря как се влиза в сервизното меню. мерси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:18 Заглавие: |
|
|
Задръж жълтия бутон за повечко време натиснат _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:19 Заглавие: |
|
|
Задръж жълтия бутон.
За сервиз:
-изключваш в STby
-изключваш мрежовия ключ
-синия бутон от пулта задържаш
-включваш от мрежовия ключ като държиш синия докато тръгне
-отпускаш и пак бързо го натискаш.
(Май така беше). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:27 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Задръж жълтия бутон.
За сервиз:
-изключваш в STby
-изключваш мрежовия ключ
-синия бутон от пулта задържаш
-включваш от мрежовия ключ като държиш синия докато тръгне
-отпускаш и пак бързо го натискаш.
(Май така беше). |
ICC8 няма сервиз - като направи общоприетата процедура за всички негови по-нови събратя ще излезе надпис ICC8 и един дълъг ред цифри на екрана ,които са някакъв фабричен номер на процесора и дотам. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:37 Заглавие: |
|
|
| мерси Божилов ако знаеш колко се мъчех преди това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|