| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 19:18 Заглавие: JVC-шаси 11AK30A4 -дистанционно? |
|
|
| Здравейте колеги това шаси командваше ли се с RC-5 протокол.Имам проблем с пулта,но го почистих и тръгна само дето не командва телевизора.Импулсите достигат до процесора,но ми се струва че честотата е доста висока-пробника ми мига като на дистанционно на Сони.Кварца е триизводен-3.64 незнам дали го делят на 8 да се получи 455К. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 19:27 Заглавие: |
|
|
Да, протокола е този.
Трябва да се обажда (и изпълнява нормално) голяма част от командите на стандартен филипсов пулт.
Опсс
Сега видях, че пише JVC!
Няма да работи с RC5, макар и да е такова шасито.
Вземи какъв и да е пулт на тази марка и би трябвало да го чуе ако няма друг проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 21:58 Заглавие: |
|
|
AV-21BT8ENS
11AK30
ST92195C7B1/OFA
2408 STV2247C
MSP3410G
Tuner-CTF5510A
Stereo/ima-DK
SERVIZ- като обикновенно JVC-display+picturemode
DIST--P1841
И тук ако не съм разбрал за какво става въпрос, повече няма да се обаждам.
Ама имам и други записки. Много пъти споменавах във форума! Шасито не определя нещата! Моля пишете подробно! TV ... Model...... шаси... в случая не е определящо. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 23:48 Заглавие: |
|
|
Извинявам се модела е AV-21BT8EES.А ето и пулта.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 7:38 Заглавие: |
|
|
Пак ще повторя.
Това шаси (в това му изпълнение) НЯМА да работи с RC5.
Пулта е типичен за JVC (като протокол). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 8:20 Заглавие: |
|
|
| Ясно.Днес ще взема нов пулт.Благодаря за помоща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|