| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 3:12 Заглавие: TV "SABA" T7254 PIP |
|
|
“SABA” T7254 PIP
ICC5 CHASSIS SX50-PIP
Когато го донесоха - не тръгваше!Кондензаторите в захранването
И около TXO-то изсъхнали.TV-то тръгна, но изображението беше
Изместено много нагоре – проблемът беше в TEA 2029 C.
След около 5 – 10 минути работа загуби синхронизация.
Някакви идеи ? _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 17:03 Заглавие: |
|
|
| виж видеосигнала да няма постояннотокова съставка 10 волта.Това ми се е случвало от пробил електролитен кондензатор в TXT на една стара NOKIA ..пощурих се докато го намеря.А колеги да питам,някой поставял ли е ТЕА2026 на местото на ТЕА2029 в тези шасита,че на всякъде пишат да са аналози,а аз си купувах 3 броя и не мръдват.Чак когато си взех от Жоро Наков за 40 лева 2029 се оправиха нещата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 17:27 Заглавие: за TEA2029 |
|
|
Двете ИС TEA2026 и TEA 2029 са НЕСЪВМЕСТИМИ.
Первата е и за захранване,а втората е и само H/V процесор _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 23:45 Заглавие: Re: за TEA2029 |
|
|
| vlad_o написа: | Двете ИС TEA2026 и TEA 2029 са НЕСЪВМЕСТИМИ.
Первата е и за захранване,а втората е и само H/V процесор |
Аз съм на друго мнение. Могат да се заместват, но само еднопосочно. На мястото на ТЕА2026 може да се постави ТЕА2029, но не и обратното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2004 0:20 Заглавие: за TEA2029 |
|
|
Значи така: TEA2026C = TEA2029C
На мястото на TEA2026C не става TEA2029CV - TV-то не тръгва, само светва цифрата!
TEA2029CV = TEA2029C
На мястото на TEA2029CV не става TEA2026C - TV-то
изобщо не тръгва!
Желая успех! _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2004 0:35 Заглавие: Re: за TEA2029 |
|
|
| Ret написа: | Значи така: TEA2026C = TEA2029C
На мястото на TEA2026C не става TEA2029CV - TV-то не тръгва, само светва цифрата!
TEA2029CV = TEA2029C
На мястото на TEA2029CV не става TEA2026C - TV-то
изобщо не тръгва!
Желая успех! |
Тази ТЕА2029CV не ми е позната. Пробвал ли си на мястото на ТЕА2026С да сложиш ТЕА2029C ? Би трябвало да стане ако ТЕА2029С е читава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|