| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:04 Заглавие: Аналогови настройки на PHILIPS шаси CTO-93 ??? |
|
|
Бихте ли ми помогнали с запаметяването на аналоговите настройки на един дърт PHILIPS шаси CTO-93 ??? Схемата е като на CTO-S но на платката пише CTO-93.Паметта е някакъв SAB... но не съм стигал до нея че е на майната си.Тв е с 16 програми.Опитвах разни варианти с MUTE STORE ама нещо не се получава .Всичко е занулено и искам да запаметя наново РР.Благодаря предварително  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:08 Заглавие: |
|
|
Ми ще разровя напред щото всичко е с една камара пепел Борих му електролитите на 12 волта че беше тъмен но ще ровя и отпред.А как е алгоритъма за запаметяване ?  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:20 Заглавие: |
|
|
Трябва да имаш едно отворено ромбче със стрелка сочеща навън от него.
Натискаш го.
Регулираш квото регулираш яркост примерно.
Има после едно ромбче със стрелка навътре в него-цъкаш него.
Тук вече има няколко варианта най-различни
ако не стане така само пробвай
-да натиснеш след второто ромбче и бутона нормализация (2 стрелки една срещу друга)
-докато натискаш второто ромбче натисни нормализиция и задръж.
Може да пробваш додето си натиснал двете и ромбчето да го отпуснеш,а "Нормализацията" да остане задържана за секунда след това.
И имай впредвид че не става всеки път...
И виж дали не е се е посрал акумулатора. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:30 Заглавие: |
|
|
Това на ДУ или на ТВ ??? На ДУ имам бутони от 1 до 9 и 1- После MUTE , PP, M/S, SEARCH.Абе ето и една снимчица на пулта.
На ТВ. бутони SISTEM, AUTO SARCH , STORE, STORE EX, MANUAL.
Под тях са ръчни потенциометри за контраст ,ниски и високи.По нагоре освен усилване и смяна на програми имаше май още 2 но всичко е изтъркано от много служба  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:38 Заглавие: |
|
|
| Врътни ги (там ти е PP-то). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:41 Заглавие: |
|
|
Там имам още 2 бутона (единия май е AFC) а не потенциометри ??? Утре ще сменя батерията но знам че имаше някакви шантави варианти та затова питам.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 8:14 Заглавие: |
|
|
На телевизора говоря.
Това Store Ex би трябвало да се равнява на ромб със стрелка навън
(демек него натискаш преди да почнеш да регулираш)
А този Store трябва да се равнява на ромб със стрелка навътре-демек със това запаметяваш накрая.
Тов тва наистина беше шантава работа-контраста с потенциометър,а яркост,цвят и волуме със електронна регулировка... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 8:53 Заглавие: |
|
|
| sacho написа: | | Там имам още 2 бутона (единия май е AFC) | Да не е APC, нещо като рекламираното револиционно "златно око " на LG.
За запомнянето и аз не мога да се сетя точно как ставаше.Но беше както казва Божилов с тези три бутона.Пробвай да регулираш после- едното store - PP - другото store или store и PP едновремено. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|