| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 11:29 Заглавие: Дистанционно за DENON мод.AVP-A1 |
|
|
Какво дистанционно ще стане за този AV предусилвател.Оргиналното дист. е RC809.Ако има клиента купува и оргинално.Ето как изглежда.
http://www.ciao.de/Denon_AVP_A1__364985 _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 12:44 Заглавие: |
|
|
Ей тук има по-читави картинки за придобиване на предстaва.
Но при тази техника (а и при тази марка) нещата в това отношение не стоят никак просто .
(Нещо подобно на B&O ). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 12:50 Заглавие: |
|
|
Аз сложих първото което видях.Той човека за това и предлага сериозни пари.С една дума колкото му предложим -толкова.Все някой може да измисли нещо. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 13:11 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | ......Той човека за това и предлага сериозни пари...... |
Дано да е така защото подхода не е много верен според мен.
Правил съм някакви варианти за това
и това
Двете нямат нищо общо помежду си (като начин на работа/протокол на обмен/).
Носиха ми и още едно подобно "желязо" с което нищо не стана.
Та за това  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 13:52 Заглавие: |
|
|
Не разбрах съвсем за подхода.Човека идва и казва :пробвал съм с други но не ми покрива всички фиункции.На панела няма всички команди ,за това ми трябва орг.дистанционно или негов аналог и понеже видях в нета за какви цифри става въпрос съм готов да ви платя колкото ми поискате защото работя с това нещо а нямам време да се занимавам да търся.Но вие щом казвате, че няма шанс ,значи до тук.Ако мислите,че може да се измисли нещо ще му дам ваши координати да не пълним форума. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 14:06 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | Не разбрах съвсем за подхода.....:пробвал съм с други но не ми покрива всички фиункции.... |
За подхода имах впредвид следното:
Опита ми показва, че за подобен род техника (и при тези изисквания ) е по-добре да се потърсят дистрибутори, вносители, представители или в края на краищата да се пише до производителя.
Силно се съмнявам, че по друг начин би могло да се намери, а дори и да се намери - състоянието му едва ли ще е добро (самите пултове не са с качеството на техниката, а е и нормално да се скапят по-бързо от нея).
След като е намирал други с които все пак работи - това облекчава донякъде задачата.
При тази техника (за разлика от TV, DVD, SAT ) търсенето на командите е малко на сляпо, но това са други проблеми. Когато има картинка (а още по-добре user manual ) е малко по-лесно.
След като той работи с тази техника - някога имал ли е оригинален пулт? Това също много би облекчило ситуацията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 14:17 Заглавие: |
|
|
Не ,никога не е имало.Беше доста лаконичен и кратък в посещението си а и имаше и други клиенти и нямах време да го разпитвам повече. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|