| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 19:28 Заглавие: LG- помощ |
|
|
| Здравейте колеги имам проблем с едно LG - модел CF-20D30X процесор LG9734-02C видеопр TDA8362 A тъй нареченото GOLDEN EYE тв работи между 30- 40 мин и преминава в стенбай режим запускаш го от ДУ или от панела и той тръгва и това почва да се повторя само че в по кратък срок от време като цяло тв е в режим захранв са добре някой сблъсквал ли се е с такъв проблем благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 19:34 Заглавие: |
|
|
| СМЕНИ ЕЛЕКТРОЛИТА 1МКФ/100В НА ДРАЙВЕРА НА ХОРИЗОНТАЛНАТА РАЗВИВКА И ЩЕ СЕ ОПРАВИ.ЛОША ФИЛТРАЦИЯ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 20:26 Заглавие: |
|
|
| Мисля че беше С406 .Миналия месец също имаше такава тема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 23:59 Заглавие: |
|
|
| weso написа: | | СМЕНИ ЕЛЕКТРОЛИТА 1МКФ/100В НА ДРАЙВЕРА НА ХОРИЗОНТАЛНАТА РАЗВИВКА И ЩЕ СЕ ОПРАВИ.ЛОША ФИЛТРАЦИЯ |
Потвърждавам, от този кондензатор е дефекта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2004 19:05 Заглавие: |
|
|
| хиляди благодарности ТВ работи цял ден |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|