 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:10 Заглавие: TV Thunder TLCD-701 |
|
|
като пусна телевизора образа тръгва в негатив и след две три минути се оправя но яркоста е много увеличена. всички електролити са подменени. опитах и с празна памет но дефекта си остана.
състава е: IR3Y31M , PP708 , PP708AF , M37160-061FP
някои да има идея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 20:00 Заглавие: Re: TV Thunder TLCD-701 |
|
|
| detelin написа: | като пусна телевизора образа тръгва в негатив и след две три минути се оправя но яркоста е много увеличена. всички електролити са подменени. опитах и с празна памет но дефекта си остана.
състава е: IR3Y31M , PP708 , PP708AF , M37160-061FP
някои да има идея |
Намали си яркостта от менюто. Ако не е от това, тогава провери трансвертера, който захранва лампата на дисплея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 15:52 Заглавие: |
|
|
| Връзка (LVDS кабела) между панела и платката - вероятно прекъсвва единия от проводниците за MSB бита. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|