| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
diskretna Активен потребител

Регистриран на: 08 Юни 2007 Мнения: 71 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 18:08 Заглавие: VESTEL A14 |
|
|
Здравейте, колеги!
Имам нужда от помощ за телевизор VESTEL A14, модела е CTV 5111TXT, процесор 19V1.OST
0052
шаси - 11AK19P4
Моля, ако някой има дъмп, да съвпада процесора, да ми помогне като ми прати!!!
Аз имах някакъв дъмп, но телевизора при включване показва черен екран!
Благодаря предварително! _________________ diskretna, skype: diskretna |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 18:18 Заглавие: |
|
|
| Заповядай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 18:21 Заглавие: |
|
|
| Ето един |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 18:41 Заглавие: |
|
|
и от мен _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
diskretna Активен потребител

Регистриран на: 08 Юни 2007 Мнения: 71 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 22:07 Заглавие: VESTEL A14 |
|
|
Благодаря ви! Ще докладвам за резултата! _________________ diskretna, skype: diskretna |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 23:09 Заглавие: |
|
|
| Кажи проблема на телевизора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 23:09 Заглавие: |
|
|
Ей, много сте бързи като е за дама
Ще си направя и аз една регистрация с женско име за такива случаи  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|