| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 15:35 Заглавие: SANYO 14M1-проблем с настройването! |
|
|
Здравейте.Въпросния телевизор е докаран от Австрия,шасито е EC2-B14.Работи добре,но търсенето на програмите е само в режим финна донастройка.Не телевизора има бутони говор + -, канал + -,запаметяване и функционален бутон.За настройка се виждат само две стрелки за финна настройка.Дали има въобще опцията бързо или автоматично търсене.Благодаря Ви. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 17:24 Заглавие: |
|
|
| Напишете с какво е испълнена схемата на телевизора(процесор,шаси и т.н.) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 19:16 Заглавие: |
|
|
Мисля че тунера е със синтезатор и ще ти съвпаднат директно само дециметровите и някои от S каналите.Другите малко бавно но ще трябва през финна настройка. Възможно е и да бъркам модела затова дай състава  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 22:06 Заглавие: |
|
|
Супер ,ромба за три секунди и влезе в нужния режим.Филипов благодаря. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|